Sıkça Sorulan Sorular

Markalarınıza nereden ulaşabiliriz?

Beaver Professional, We Love The Planet marka ürünlerine dermokozmetik satışı yapan seçkin eczanelerden temin edebilirsiniz.

Nasıl bayiniz olabilirim?

İletişim bilgilerinizi içeren e-postayı info@apexkozmetik.com adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Detaylı bilgi ilgili departmanda çalışan takım arkadaşlarımız tarafından size ne kısa sürede iletilecektir.

Color Brillianting Teknolojisi nedir?

Saçlarınızın rengini geri kazanması, canlılık ve ışıltı kazanması için geliştirilmiş patentli bir formüldür. Beaver Professional ürünlerinin düzenli kullandığınızda saçlarınızın rengini canlı bir şeklide daha uzun süre koruduğunu görebilirsiniz.

Beaver Professional şampuan ve saç kremleri günlük kullanıma uygun mudur?

Evet, şampuan ve saç kremi SLS ve zararlı kimyasallardan uzak, minimal formüller ile hazırlandığı için günlük kullanıma uygundur.

Şampuanların SLS içermemesi neden önemli?​

SLS, köpürmeyi sağlayan sodyum lauryl sülfat bileşenidir, saç köklerine zarar verir ve saç dökülmeleri arttırır. Deri yolu ile emilimi birçok sağlık sorununa yol açabilir.

Günlük olarak kullandığımız şampuanların temiz içerikli olması ve bizlere sağlıklı güzellik sunması oldukça önemli. Bu yüzden ürünlerimize SLS kesinlikle bulunmuyor.

Çocuklar için kullanıma uygun mudur?

Çocuklarınızda güvenle kullanabilirsiniz ancak göz yakmayan bir formülü olmadığı için durularken özen göstermenizde fayda olacaktır.

Saçlarımın rengini sık değiştiriyorum, ancak bakım için çok fazla zaman ayıramıyorum. Öneriniz nedir?

Argan Oil of Morocco serisi tam size göre. Argan yağının besleyici içeriği, bitkisel protein ve hidrolize keratin saçlarınızdaki hasarı kolayca onaracaktır. Bakım Serumu ile tamamladığınız kısa sürede günlük rutininiz ile saçlarınız pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm alacaktır.

Saçlarım kıvırcık ve çok zor taranıyor. Saçlarımın kolay taranması için ne önerirsiniz?​

Saçlarınızı nemliyken, iri dişli doğal bir tarak kullanarak taramanızı öneriyoruz. Eğer saçlarınızda ayrıca elektriklenme sorunu varsa kurutma makinesini düşük ısıda kullanmak işe yarayacaktır.

Coconut Oil & Milk serisi saçlarınızı hızla nemlendirir ve kolayca taranmasına yardımcı olur. Ayrıca düzenli olarak Marula Oil maske kullanarak saçlarınızın elektriklenmesinin önüne kolayca geçebilirsiniz.

Isı kaynaklı saç şekillendiricileri kullanıyorum, dolayısıyla saçlarım çok çabuk matlaşıyor. Ne önerirsiniz? 

Saçlarınızın nem dengesini korumanız ve esnekliğini arttırmanız çok önemli. Her şampuan sonrası saç kremini düzenli kullanmanız nem kaybını önlemenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca ısının yol açtığı matlaşmaya karşı koruma sağlamanızı öneririz. Bunun için Marula Oil Silky Hair Oil kullanabilirsiniz.

Saçlarım yağlı ve hacimsiz. Hangi seriyi kullanmalıyım?

İnce telli ve yağlı saçlar için önerimiz Cherry Blossom Serisi olacaktır. Günlük kullanıma uygun olan bu seri, saç derinizi kurutmadan nazikçe fazla yağdan arındırır. Doğal ve besleyici içerikleri sayesinde saçlarınız hacmini kaybetmez.

Saç derimde pul pul dökülmeler oluyor. Ayrıca saçlarıma şekil vermekte zorlanıyorum. Ne önerirsiniz?

Tea Tree Oil serisi antiseptik içeriği ve saç derisini nazikçe nemlendiren dengeli formülü ile kısa sürede sorununuzu çözmenizde yardımcı olacaktır. Bunun yanında saçlarınızı yıkadıktan sonra iyice duruladığınızdan emin olun, saç derinizin tamamen arınmış olması çok önemli.

Haftada bir düzenli olarak kullanacağınız Marula Oil Saç Maskesi ile tüm dış etkenlerden etkilenmiş saç tellerinizi onararak kolayca şekil almasını sağlayacaktır.


 

Deodorantlar neden stick ve tin ambalajlarda?

Deodorantlarımızın yanında ambalajlarının da sağlığımız için bir o kadar önem taşıdığına inanıyoruz. Bu nedenle deodorantların ambalajlarında kullanımı ve geri dönüşümü kolay sticks veya metal kutular tercih edilmiştir.

Eko Kontrol Sertifikası nedir?

Deodorantların %100 doğal ve ekolojik bazlı olduğunu denetleyen, hangi hammaddelerin kullanıldığının, bunların nereden geldiğini ve sürdürülebilir üretim yöntemlerini denetleyen sertifikadır.

Emziren anneler kullanabilir mi?

Deodorantlar %100 doğal olduğu için emziren anneler, hamileler ve ergenler de güvenle kullanabilir. Diğer yandan bebeğinizin rahatsız olmaması için ilk dönemde güçlü kokular yerine So Sensitive tercih etmenizi öneririz.

Natural Cosmetics Standards nedir?

Üretim sürecinde kullanılan hammaddelerin doğal olmasını garantileyen sertifikadır.

Tin ve Stick deodorantlar arasındaki fark nedir?

Stick deodorantlar daha fazla balmumu içerir ve dolayısıyla daha kompakt yapıya sahiptir. Stick deodorantlar ayrıca farklı olarak makadem yağı içerir.

Tin deodorant daha fazla hindistancevizi yağı içerir bu yüzden daha yumuşaktır.

Krem deodorantlar giysiler üzerinde iz bırakır mı?

Prensip olarak, deodorant giysileri lekelemez. Deodorantın temeli elbette sıvı ve katı yağlardan oluşur. Bu nedenle, giysilerinizi giymeden önce birkaç dakika beklemek yararlı olur, böylece cildiniz tarafından tamenen emilir. Ayrıca çok fazla miktarlarda ürün kullanmamaya özen göstermek de yararlı olacaktır.

Deodorantları neden serin bir yerde saklamalıyız?

Deodorantlar tamamen doğal içerikler ile hazırlandığı ve koruyucu madde kullanılmadığı için deodorantların yumuşak formunu korumak amacıyla serin bir yerde tutmak doğru olacaktır.

Deodorantların alüminyum içermemesi neden önemli?

Alüminyum içeren deodorantlar gözenekleri tıkar ve terlemeyi önler. Dolayısıyla doğal olarak vücuttan atılması gereken toksinler birikerek birçok hastalığa yol açar. We Love The Planet krem deodorantlar gözenekleri tıkamaz, ter kokusunu doğal içerikler ile nötralize eder.